Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Atrakcyjna oferta akcesoriów pakowych firmy Paczka Dziwaczka

Brak obrazka

Paczka Dziwaczka

Dodano: 15.01.2013
Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów samoprzylepnych. W związku z różnymi gustami klientów możliwe jest dostosowanie zamówienia do indywidualnych potrzeb. Materiały mogą być w różnych rozmiarach, odcieniach i innych parametrach. Nietypowe rozwiązania to coś, co odróżnia tę firmę od innych. Dla lojalnych klientów przygotowano pakiet zniżek i rabatów. Atrakcyjne ceny powodują, że chce się jeszcze tam wrócić. Zakład korzysta z usług spedycyjnych. Obniża koszty wyprodukowanych materiałów i bardzo szybko dostarcza je klientom.

Taśmy dwustronne

Wśród materiałów papierniczych znajdują się między innymi coraz bardziej popularne taśmy dwustronne. Są one bardzo ciekawym rozwiązaniem, które pozwala na to, by wygodnie łączyć różne elementy ze sobą. Takie połączenia co najważniejsze wyglądają estetycznie, są trwałe i nie są praktycznie zauważalne gołym okiem.

Ostatnimi czasy popularność taśm dwustronnych jest coraz większa i dlatego też rynek oferuje nam coraz więcej rodzajów takich taśm. Sprzedażą tego produktu zajmuje się między innymi firma Paczka Dziwaczka z Łodzi, która ma w swojej ofercie różne taśmy dwustronne.

Oferowane są tam bowiem zarówno taśmy tradycyjne wykorzystywane między innymi przez uczniów na lekcjach plastyki jak i też dużo bardziej trwałe i droższe taśmy o większej sile trzymania.

Pełną ofertę taśm dwustronnych wchodzących w skład bogatej oferty akcesoriów pakowych firmy znajdą Państwo pod adresem strony internetowej:

Ich wykorzystanie jest związane najczęściej z działalnością rzemieślniczą, w której siłą taśmy jest bardzo ważna a klej powinien być jak najbardziej trwały. Jeśli chodzi o Paczkę dziwaczkę można tam znaleźć wszelkie taśmy dwustronne jakie obecnie są wykorzystywane na rynku.
Paczka Dziwaczka
Adres:
Pabianicka 119/131
WWW:
Kod:
93-490
E-mail:
biuro@paczkadziwaczka.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
506 053 235
GPS     N: 51° 43' 11"     E: 19° 26' 15"

Jak dojechać do firmy Paczka Dziwaczka?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Inwemer System

Inwemer System

Dodano: 03.02.2014
Potrzebujesz firmy, która zajmie się czystością w Twoim biurze, firmie, instytucji czy przedsiębiorstwie produkcyjnym? Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu sprzątania, a także prac...
Strona OKT kids

OKT kids

Dodano: 30.11.2013

Oferta naszej firmy skierowana jest do osób posiadających małe dzieci. Pod wspólnymi skrzydłami renomowanych firm - Prima Baby i OKT, tworzymy wyroby dziecięce, których najważniejszą...

Strona Cleaner

Cleaner

Dodano: 28.11.2013
Postaw na firmę sprzątającą zamiast zatrudniać sprzątaczkę na etacie lub pracownika dorywczego. Dzięki takiemu posunięciu z pewnością twoje lokale, obiekty i teren będą wyglądać...
Strona Pro-led

Pro-led

Dodano: 15.08.2015
Firma LEDOVO indywidualnie podchodzi do realizowanych zleceń w zakresie oświetlenia ledowego o czym świadczy między innymi to, że proponuje w tak kompleksowej ofercie handlowej również...
Więcej o firmie: Oświetlenie LED, Taśmy Led