Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Firmy w kategoriach

Profesjonalne usługi transportowe - Licki

Strona Licki

Licki

Dodano: 16.04.2021
Firma Licki swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców, którzy potrzebują skorzystać z pomocy biurowej w zakresie wielu prac i czynności jak nadawanie korespondencji, załatwianie formalności w urzędach, czy robienie zakupów. Dodatkowo firma zajmuje się transportem na terenie kraju i zagranicy. Posiada różne dostosowane do tego rodzaju transportu samochody, a także zatrudnia kompetentnych kierowców. Dla zainteresowanych świadczy usługi kurierskie, dzięki czemu dostarcza przesyłki o dużych gabarytach i w postaci kopert.

Usługi transportowe

Oferta naszej firmy obejmuje realizowanie usług transportowych, które obejmują przewożenie najbardziej delikatnego sprzętu medycznego oraz elektronicznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie działając na polskim rynku od 2007 roku i realizując usługi transportowe rzeczy. 

Naszym klientom jesteśmy w stanie zapewnić Transport urządzeń medycznych oparty na elastycznych zasadach dostosowywanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Gwarantujemy dostawy terminowe oraz bezpieczeństwo przewożonych towarów. 

Bezpieczeństwo jesteśmy w stanie między innymi zapewnić poprzez systemy GPS oraz GPRS zamontowane w naszych samochodach. Wszystkie pojazdy są monitorowane w systemie działających przez 24 godziny a z naszymi kierowcami jest regularny kontakt. Pojazdy są ubezpieczone OCP przewoźnika a także najwyższe obowiązujące wymagania europejskie dotyczące norm bezpieczeństwa. 

Posiadamy pojazdy z ogrzewaną przestrzenią ładunkową, dlatego nawet najdelikatniejszy sprzęt medyczny możemy przewozić w doskonałych warunkach.

Oferta: Usługi transportowe w Warszawie
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź