Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Firmy w kategoriach

Profesjonalny transport urządzeń medycznych - Licki.pl

Strona Licki

Licki

Dodano: 16.04.2021
Firma Licki swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców, którzy potrzebują skorzystać z pomocy biurowej w zakresie wielu prac i czynności jak nadawanie korespondencji, załatwianie formalności w urzędach, czy robienie zakupów. Dodatkowo firma zajmuje się transportem na terenie kraju i zagranicy. Posiada różne dostosowane do tego rodzaju transportu samochody, a także zatrudnia kompetentnych kierowców. Dla zainteresowanych świadczy usługi kurierskie, dzięki czemu dostarcza przesyłki o dużych gabarytach i w postaci kopert.

Transport urządzeń medycznych

Firma Licki oferuje profesjonalny transport urządzeń medycznych, odbywający się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i zasadami transportu tego rodzaju rzeczy. Dzięki temu przewożone urządzenia trafiają na czas pod wskazany adres, nawet jeżeli ma to miejsce nie w kraju, a za granicą. Firma oferuje transport z wykorzystaniem przystosowanych samochodów, dzięki czemu przewiezie każde urządzenie medyczne, nawet te wymagające specjalnych warunków, delikatne i podatne na uszkodzenia.

Transport jest bezpieczny

Bez względu na to, jakie urządzenia medyczne transportuje dla Ciebie firma, zawsze dba o odpowiednie ich przygotowanie i zabezpieczenie, tak aby w czasie jazdy urządzenia nie przesuwały się, a ich lokalizacja nie ulegała przemieszczeniu.

Firma nastawiona na rozwój

Firma Licki nastawiona jest na rozwój, a konkretnie chodzi o to, iż w razie długotrwałej współpracy z Tobą, jest wstanie zakupić samochody przystosowane do Twoich oczekiwań. Może zmienić zasady transportu na bardziej dogodne dla Ciebie. Elastycznie podchodzi do swoich klientów i spełnia ich oczekiwania.

https://licki.pl/transport/transport-sprzetu-medycznego/
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź