Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Firmy w kategoriach

Przesyłki kurierskie - Kompleksowe usługi w Warszawie

Strona Licki

Licki

Dodano: 16.04.2021
Firma Licki swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców, którzy potrzebują skorzystać z pomocy biurowej w zakresie wielu prac i czynności jak nadawanie korespondencji, załatwianie formalności w urzędach, czy robienie zakupów. Dodatkowo firma zajmuje się transportem na terenie kraju i zagranicy. Posiada różne dostosowane do tego rodzaju transportu samochody, a także zatrudnia kompetentnych kierowców. Dla zainteresowanych świadczy usługi kurierskie, dzięki czemu dostarcza przesyłki o dużych gabarytach i w postaci kopert.

Przesyłki kurierskie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy nie tylko dostarczenie przesyłki kurierskiej do adresata. Wiemy, że aktualnie wiele osób pragnie mieć kontrolę nad zleceniem, dlatego w czasie wysłania dokumentacji bądź paczki proponujemy stały monitoring kuriera. 

Dzięki temu można wiedzieć, gdzie on w danym momencie się znajduje. Istotne jest, że Klient ma sposobność otrzymania potwierdzenia godziny odbioru przesyłki oraz dowiedzenia się tego, kto ją odebrał. Przede wszystkim ważne przy ofertach przetargowych. Jest to przede wszystkim ważne w sytuacji dostarczania ofert przetargowych, także poza terenem Warszawy. 

Chociaż potwierdzenia takie dajemy na życzenie również w przypadku przesyłek standardowych i ekspresowych. Tym samym, w branży panuje przekonanie, że przesyłki kurierskie, które się nam zleca zostają zawsze szybko i bezpiecznie dostarczone. Nie mówiąc już o tym, że przez cały czas nadania ma się nad nimi kontrolę. 

Sprawdź dokładnie charakterystykę naszej oferty w naszym serwisie internetowym na podstronie przesyłki kurierskie z Warszawy
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź