Proszę czekać...
zamknij

Biznesy w Twojej okolicy!

Dzięki naszemu portalowi jesteś na bieżąco z informacjami o Twojej konkurencji!

Szczegółowe raporty widoczności

Twoja wizytówka nie pozostanie sama sobie. Zwiększymy jej widoczność i damy Ci raport!

Wiarygodne informacje kontaktowe

Na bieżąco aktualizujemy i poszerzamy dane teleadresowe firm w naszym katalogu!

Firmy w kategoriach

Licki – dopełnianie formalności

Strona Licki

Licki

Dodano: 16.04.2021
Firma Licki swoją ofertę kieruje do przedsiębiorców, którzy potrzebują skorzystać z pomocy biurowej w zakresie wielu prac i czynności jak nadawanie korespondencji, załatwianie formalności w urzędach, czy robienie zakupów. Dodatkowo firma zajmuje się transportem na terenie kraju i zagranicy. Posiada różne dostosowane do tego rodzaju transportu samochody, a także zatrudnia kompetentnych kierowców. Dla zainteresowanych świadczy usługi kurierskie, dzięki czemu dostarcza przesyłki o dużych gabarytach i w postaci kopert.

Dopełnianie formalności

Firma Licki oferuje dopełnianie formalności, usługę która ma głównie na celu pomóc Ci w dostarczaniu dokumentów do urzędów i banków. W ramach danej usługi firma również będzie uczestniczyć w rozmowach z urzędnikami na Twoje zlecenie. Firma Licki może być na każde Twoje zawołanie, jeżeli tylko będzie taka potrzeba. Dopełni formalności jakich sam nie będziesz wstanie dopełnić.

Firma zatrudnia kompetentnych pracowników

Powierzając konkretne formalności firmie Licki, możesz być o nie spokojny, ponieważ firma zatrudnia kompetentnych pracowników z doświadczeniem, dzięki czemu ci wiedzą jak się wszystkim zająć, a zlecając im konkretne sprawy, możesz być pewny, że zostaną zrealizowane.

Oferta dla wszystkich firm

Nie ma znaczenia czym się zajmujesz, oferta dostępna jest dla wszystkich firm. Każda potrzebuje załatwić jakieś formalności w urzędzie czy banku. Dlatego bez problemu może zlecić je firmie Licki. Jeżeli podejmiesz z nią długotrwałą współpracę, na pewno nigdy nie będziesz żałował swojej decyzji.

Oferta - Licki.pl
Adres:
Warszawska 271
WWW:
Kod:
05-082
E-mail:
info@licki.pl
Miasto:
Stare Babice
Telefon:
501748915
GPS     N: 20° 49' 31"     E: 52° 15' 1"

Jak dojechać do firmy Licki?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź